wideo analiza

Polega na zarejestrowaniu za pomocą sprzętu audiowizualnego działań bramkarza w trakcie treningu lub meczu. Jest doskonałym narzędziem, dzięki któremu każdy bramkarz będzie mógł zobaczyć swoje boiskowe zachowania z innej perspektywy. 

Analizując poszczególne działania mamy możliwość kilku krotnie oglądnąć dany fragment tak, aby jak najwięcej szczegółów wyciągnąć z danego materiału i przekazać zawodnikowi. Pozwala to na budowanie świadomości u zawodnika odnośnie wykonywanego elementu technicznego czy działania taktycznego, tak aby wyeliminować występujące błędy czy wzmocnić dobre zachowania podczas treningu czy meczu.

Polega na przygotowaniu filmu pokazującego najistotniejsze zachowania podczas gry/treningu z dokładnym komentarzem zawierającym istotne wskazówki w celu poprawy gry bramkarza w poszczególnym obszarze technicznym czy taktycznym.  

Wszystkim bramkarzom, którzy są zainteresowani nieustannym rozwojem i budowaniem świadomości, oferujemy wykonanie wideo analizy w 3 wariantach:

tr1

Wideo analiza – Trening

techniczna

  • Podczas tej wideo analizy skupiamy się głównie na elementach technicznych takich jak: pozycja, poruszanie, chwyt piłki górnej i dolnej, obronie piłki dolnej jak i górnej oraz elementach zaawansowanych jak: obrona piłki z odbiciem (dolna i górna), obrona w sytuacji 1 vs 1, czy wyjście do dośrodkowań.

  • Celem analizy jest zarejestrowanie momentów, które bramkarz wykonuje w niewłaściwy sposób, wychwycenie złych nawyków i zachowań które przeszkadzają w pełni wykorzystać możliwości zawodnika.

  • Bramkarz zyskuje świadomość własnych słabości oraz mocnych stron, a trenerzy materiał, na podstawie którego mogą stworzyć konkretny trening na poprawę danego elementu.

tr2

Wideo analiza – Mecz

techniczno – taktyczna

  • Podczas tej wideo analizy skupiamy się na działaniach techniczno-taktycznych bramkarza podczas meczu. Gra analizowana jest pod kątem podejmowania decyzji oraz technicznego wykonywania interwencji.

  • Obszarami na które zwracamy uwagę jest ustawienie w defensywie i ofensywie, ustawienie podczas stałych fragmentów gry, zachowania przy dośrodkowaniach, zachowania przy piłkach prostopadłych, zachowania w obszarze gry ofensywnej i inne sytuacje wynikające z konkretnego meczu.

  • Bramkarz zyskuje materiał z informacjami o swoich zachowaniach w trakcie meczu, a ich analiza z trenerem pozwala szybko wprowadzić korekty w swoich działaniach podczas meczu i wejść na wyższy poziom, które znacząco wpłyną na skuteczność podczas gry.

tr3

Wideo analiza treningowo – meczowa

  • Trzecim wariantem wideo analizy jest przygotowanie filmu promującego który ma przedstawić działania techniczno-taktyczne z materiałów wideo z treningów i meczów.

cennik

WIDEO ANALIZA TRENINGOWA

50,00 ZŁ

WIDEO ANALIZA MECZOWA MATERIAŁ OD ZAWODNIKA

200,00 ZŁ

WIDEO ANALIZA MECZOWA
NAGRANNIE DRONEM

Wycena indywidualna

WIDEO ANALIZA MECZOWA
NAGRANNIE ZZA BRAMKI

Wycena indywidualna

Masz pytanie o wideo analizę?

Scroll to Top