Treningi motoryczne

Przygotowanie Motoryczne Bramkarza to innowacyjny projekt, który jest skierowany do wszystkich bramkarek i bramkarzy bez względu na przynależność klubową. 

Przygotowanie motoryczne zaczyna odgrywać coraz większą rolę w funkcjonowaniu zawodnika na boisku, jeśli nasze zdolności motoryczne nie będą wysoko rozwinięte to nawet najlepsze umiejętności taktyczne się nie przydadzą.

Na początku naszej współpracy położymy nacisk na opanowanie optymalnej techniki ćwiczeń w określonych wzorcach ruchowych. Na bazie tego będziemy mogli progresować ćwiczenia do ruchów bardziej złożonych czy też dodawać obciążenia zewnętrzne.

Skupimy się także nad mobilnością, która odgrywa dużą rolę w poprawie zakresu ruchu, wzroście wydajności mięśni i poprawie ekonomiki ruchu czy też minimalizacji ryzyka występowania kontuzji oraz szybszej regeneracji.

cennik

Cennik podzielony jest na zajęcia pojedyncze oraz pakiety treningowe. 

W nauczaniu i doskonaleniu swoich umiejętności bardzo ważna jest systematyczność, dlatego proponujemy państwu wykupienie pakietów, w których korzyści dla zawodników się kumulują.

Poniżej można porównać ze sobą podstawowe warianty cenowe. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy skorzystać z formularza kontaktowego.

  • Treningi POJEDYNCZE płatne są w dniu treningu.

  • Treningi PAKIETOWE płatne są z góry. 

  • Kwoty podane w cenniku, są cenami brutto.

  • Szczegóły zwrotów za treningi nieodbyte, ustalane są z Trenerem prowadzącym.

Możliwość opłat za pakiety w ratach. Za wszystkie nasze usługi wystawiamy faktury.

UWAGA! wszystkie ceny podlegają wycenie indywidualnej, na podstawie wywiadu z zawodnikiem, jego potrzeb, zróżnicowania treningu i analizy wideo. Powyższy cennik jest orientacyjny i nie stanowi ścisłej oferty w rozumieniu prawa handlowego.

pierwszy trening

200,00 zł

PAKIET 1

600,00 zł

PAKIET 2

1120,00 zł

PAKIET 3

1560,00 zł

rozpiska treningowa

160,00 zł

Masz pytanie o trening motoryczny?

Scroll to Top